Головна / Відеоспостереження / Передача відео / Передача відео по оптоволокну

    Показано 1–24 із 93

      SFP модуль Foxgate SFP 0.1-1SM-1310nm-20SC

      В наявності

      700,00 
      Модуль FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-20SC оптичний трансивер для використання в системах WDM (спектральне ущільнення каналів). Забезпечує передачу даних на дальність до 20 км з використанням одномодового волокна. Працює спільно в парі з модулем FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-20SC. Технологія: WDM. Тип: SFP модуль. Тип роз'єму: SC Connector. Тип оптоволокна: одномодове. Довжина хвилі передавання/приймання: 1550 нм/1310 нм. Живлення: +3.3 В. Відстань передавання даних: до 20 км. Робоча температура: 0°C ~ +70°C

      SFP модуль Foxgate SFP 0.1-1SM-1550nm-20SC

      В наявності

      589,00 
      Модуль FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-20SC оптичний трансивер для використання в системах WDM (спектральне ущільнення каналів). Забезпечує передачу даних на дальність до 20 км з використанням одномодового волокна. Працює спільно в парі з модулем FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-20SC. Технологія: WDM. Тип: SFP модуль. Тип роз'єму: SC Connector. Тип оптоволокна: одномодове. Довжина хвилі передавання/приймання: 1310 нм/1550 нм. Живлення: +3.3 В. Відстань передавання даних: до 20 км. Робоча температура: 0°C ~ +70°C

      Медіаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1550nm-20 км

      В наявності

      730,00 
      Медіаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1550nm-20 км - некерований гігабітний медіаконвертер із вбудованим оптичним модулем 1Gb під одномодове волокно, призначений для сполучення сегментів мережі на основі мідної крученої пари і сегментів, побудованих на оптоволоконному кабелі. Тип волокна: SM (Singlemode). Довжина хвилі: 1550 нм. Робоча дистанція: 20 км. Тип конектора: SC, RJ-45. Швидкість передавання даних: 10/100 Мбіт/с, 10/100/1000 Мбіт/с. Інтерфейси: 1000Base FX, 1Gbit Ethernet, RJ-45. Дуплексний режим: напів/повний дуплекс. Кабель: Cat5, Cat6. Чипсет Qualcom 8334. MTU: 1580. Підтримка проходження тегованих пакетів (IEEE 802.1Q). Підтримка PoE: Ні. Індикатори: живлення, швидкість передавання, статус інтерфейсів. Джерело живлення: AC ~220В (~175-260В) 50Hz; DC 5V 1A

      Медіаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1310nm-20 км

      В наявності

      730,00 
      Медіаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1310nm-20 км - некерований гігабітний медіаконвертер із вбудованим оптичним модулем 1Gb під одномодове волокно, призначений для сполучення сегментів мережі на основі мідної крученої пари і сегментів, побудованих на оптоволоконному кабелі. Тип волокна: SM (Singlemode). Довжина хвилі: 1310 нм. Робоча дистанція: 20 км. Тип конектора: SC, RJ-45. Швидкість передавання даних: 10/100 Мбіт/с, 10/100/1000 Мбіт/с. Інтерфейси: 1000Base FX, 1Gbit Ethernet, RJ-45. Дуплексний режим: напів/повний дуплекс. Кабель: Cat5, Cat6. Чипсет Qualcom 8334. MTU: 1580. Підтримка проходження тегованих пакетів (IEEE 802.1Q). Підтримка PoE: Ні. Індикатори: живлення, швидкість передавання, статус інтерфейсів. Джерело живлення: AC ~220В (~175-260В) 50Hz; DC 5V 1A

      Медiаконвертер 100M 20км WDM SC LFP, STELS-F110SB-20B-LFP-1550

      В наявності

      492,00 
      Медіаконвертер STELS-F110SB-20B-LFP-1550 для перетворення сигналу в середовищі Fast Ethernet. Забезпечує плавний перехід з 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі до 100BASE-FX Fast Ethernet через одномодове оптоволокно. LFP (Link Fault Pass-through) функція для моніторингу помилок мережевих з'єднань. Тип оптичного з'єднувача: SC. Тип оптики: одномодова (Singlemode). Довжина хвилі: 1550nm. Відстань: до 20 км. Автовизначення для Ethernet: 10/100 Мбіт, Full/Half Duplex. Живлення: зовнішній адаптер живлення 5В / 1A. Розміри 94 x 70 x 26 мм

      Медiаконвертер 100M 20км WDM SC LFP, STELS-F110SB-20A-LFP-1310

      В наявності

      492,00 
      Медіаконвертер STELS-F110SB-20A-LFP-1310 для перетворення сигналу в середовищі Fast Ethernet. Забезпечує плавний перехід з 10BASE-T/100BASE-TX Fast Ethernet на кручений парі до 100BASE-FX Fast Ethernet через одномодове оптоволокно. LFP (Link Fault Pass-through) функція для моніторингу помилок мережевих з'єднань. Тип оптичного з'єднувача: SC. Тип оптики: одномодова (Singlemode). Довжина хвилі: 1310nm. Відстань: до 20 км. Автовизначення для Ethernet: 10/100 Мбіт, Full/Half Duplex. Живлення: зовнішній адаптер живлення 5В / 1A. Розміри 94 x 70 x 26 мм

      Патчкорд оптичний зовнішній SC/UPC-SC/UPC 50м (кабель круглий)

      В наявності

      700,00 
      Патчкорд оптичний зовнішній SC/UPC-SC/UPC 50м (кабель круглий) одномодовий волоконно-оптичний кабель, розроблений для забезпечення надійного з'єднання між активним оптоволоконним обладнанням у мережах PON. Тип конектора: SC-SC. Тип полірування: UPC-UPC. Тип волокна: Одномодове (G.652.D) SM (Singlemode). Спосіб прокладки: Зовнішній. Мінімальний радіус вигину: 50 мм. Загасання в кабелі: ≤0,4 дБ/км (за 1310 нм), ≤0,3 дБ/км (за 1550 нм). Максимальний натяг: 1000 Н.

      Патчкорд оптичний зовнішній SC/UPC-SC/UPC 100м (кабель круглий)

      В наявності

      1100,00 
      Патчкорд оптичний зовнішній SC/UPC-SC/UPC 100м (кабель круглий) одномодовий волоконно-оптичний кабель, розроблений для забезпечення надійного з'єднання між активним оптоволоконним обладнанням у мережах PON. Тип конектора: SC-SC. Тип полірування: UPC-UPC. Тип волокна: Одномодове (G.652.D) SM (Singlemode). Спосіб прокладки: Зовнішній. Мінімальний радіус вигину: 50 мм. Загасання в кабелі: ≤0,4 дБ/км (за 1310 нм), ≤0,3 дБ/км (за 1550 нм). Максимальний натяг: 1000 Н.

      Патчкорд оптичний зовнішній SC/UPC-SC/UPC 150м (кабель круглий)

      В наявності

      1500,00 
      Патчкорд оптичний зовнішній SC/UPC-SC/UPC 150м (кабель круглий) одномодовий волоконно-оптичний кабель, розроблений для забезпечення надійного з'єднання між активним оптоволоконним обладнанням у мережах PON. Тип конектора: SC-SC. Тип полірування: UPC-UPC. Тип волокна: Одномодове (G.652.D) SM (Singlemode). Спосіб прокладки: Зовнішній. Мінімальний радіус вигину: 50 мм. Загасання в кабелі: ≤0,4 дБ/км (за 1310 нм), ≤0,3 дБ/км (за 1550 нм). Максимальний натяг: 1000 Н.

      Патчкорд оптичний зовнішній SC/UPC-SC/UPC 200м (кабель круглий)

      В наявності

      1900,00 
      Патчкорд оптичний зовнішній SC/UPC-SC/UPC 200м (кабель круглий) одномодовий волоконно-оптичний кабель, розроблений для забезпечення надійного з'єднання між активним оптоволоконним обладнанням у мережах PON. Тип конектора: SC-SC. Тип полірування: UPC-UPC. Тип волокна: Одномодове (G.652.D) SM (Singlemode). Спосіб прокладки: Зовнішній. Мінімальний радіус вигину: 50 мм. Загасання в кабелі: ≤0,4 дБ/км (за 1310 нм), ≤0,3 дБ/км (за 1550 нм). Максимальний натяг: 1000 Н.

      Патчкорд оптичний зовнішній SC/UPC-SC/UPC 350м (кабель круглий)

      В наявності

      3000,00 
      Патчкорд оптичний зовнішній SC/UPC-SC/UPC 350м 0.5кН (кабель круглий) одномодовий волоконно-оптичний кабель, розроблений для забезпечення надійного з'єднання між активним оптоволоконним обладнанням у мережах PON. Тип конектора: SC-SC. Тип полірування: UPC-UPC. Тип волокна: Одномодове (G.652.D) SM (Singlemode). Спосіб прокладки: Зовнішній. Мінімальний радіус вигину: 50 мм. Загасання в кабелі: ≤0,4 дБ/км (за 1310 нм), ≤0,3 дБ/км (за 1550 нм). Допустиме зусилля на розтягнення: 0.5 кН

      Патчкорд оптичний зовнішній SC/UPC-SC/UPC 250м (кабель круглий)

      В наявності

      2300,00 
      Патчкорд оптичний зовнішній SC/UPC-SC/UPC 250м (кабель круглий) одномодовий волоконно-оптичний кабель, розроблений для забезпечення надійного з'єднання між активним оптоволоконним обладнанням у мережах PON. Тип конектора: SC-SC. Тип полірування: UPC-UPC. Тип волокна: Одномодове (G.652.D) SM (Singlemode). Спосіб прокладки: Зовнішній. Мінімальний радіус вигину: 50 мм. Загасання в кабелі: ≤0,4 дБ/км (за 1310 нм), ≤0,3 дБ/км (за 1550 нм). Максимальний натяг: 1000 Н.

      Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль StelsPing SFPd-20-1550-WDM-SC DDM 20km

      В наявності

      336,00 
      StelsPing SFPd-20-1550-WDM-SC DDM 20km модуль для створення високошвидкісних мережевих з'єднань на базі оптичного волокна. Технологія: WDM. Тип: SFP модуль. Тип роз'єму: SC Connector. Кількість волокон: 1. Вбудована цифрова діагностика (DDM). Довжина хвилі передавання/приймання: 1550 нм/1310 нм. Швидкість передачі даних: 1,25 Гбіт/с. Відстань передачі даних: 20 км. Тип трансивера: DFB laser. Тип ресивера: PIN receiver. Тип оптоволокна: одномодове. Живлення: +3.3 В

      Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль StelsPing SFPd-20-1310-WDM-SC DDM 20km

      В наявності

      336,00 
      StelsPing SFPd-20-1310-WDM-SC DDM 20km модуль для створення високошвидкісних мережевих з'єднань на базі оптичного волокна. Технологія: WDM. Тип: SFP модуль. Тип роз'єму: SC Connector. Кількість волокон: 1. Вбудована цифрова діагностика (DDM). Довжина хвилі передавання/приймання: 1310 нм/1550 нм. Швидкість передачі даних: 1,25 Гбіт/с. Відстань передачі даних: 20 км. Тип трансивера: FP laser. Тип ресивера: PIN receiver. Тип оптоволокна: одномодове. Живлення: +3.3 В

      Оптичний модуль Utepo SFP-1.25G-20KM-TX 1.25Гб передавач (TX)

      В наявності

      1380,00 
      Стандартний оптичний модуль SFP передавач (TX). Передавач використовує 1310 нм FP-лазер і 1550 нм PIN-TIA. Відстань передавання - до 20 км. Метод роботи: Двоспрямована передача по одному волокну. Діапазон напруг: DC 3.15V~3.45V. Потужність споживання: 1Вт. Максимальна пропускна здатність: 1.25 Гб/с. Тип оптичного волокна: одномодовий 9/125 мкм

      Оптичний модуль Utepo SFP-1.25G-20KM-RX 1.25Гб приймач (RX)

      В наявності

      894,00 
      Стандартний оптичний модуль SFP приймач (RX). Приймач використовує 1550 нм FP-лазер і 1310 нм PIN-TIA. Відстань передавання - до 20 км. Метод роботи: Двоспрямована передача по одному волокну. Діапазон напруг: DC 3.15V~3.45V. Потужність споживання: 1Вт. Максимальна пропускна здатність: 1.25 Гб/с. Тип оптичного волокна: одномодовий 9/125 мкм

      Патчкорд оптичний зовнішній SC/UPC-SC/UPC 300м (кабель круглий)

      В наявності

      2800,00 
      Патчкорд оптичний зовнішній SC/UPC-SC/UPC 300м (кабель круглий) одномодовий волоконно-оптичний кабель, розроблений для забезпечення надійного з'єднання між активним оптоволоконним обладнанням у мережах PON. Тип конектора: SC-SC. Тип полірування: UPC-UPC. Тип волокна: Одномодове (G.652.D) SM (Singlemode). Спосіб прокладки: Зовнішній. Мінімальний радіус вигину: 50 мм. Загасання в кабелі: ≤0,4 дБ/км (за 1310 нм), ≤0,3 дБ/км (за 1550 нм). Максимальний натяг: 1000 Н.

      Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC SM simplex 3.00 LSZH 3м

      В наявності

      70,00 
      Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC SM simplex 3.00 LSZH 3 м. якісний кабель для з'єднання оптичних пристроїв. Кабель має одномодове волокно діаметром 3 міліметри, а завдяки LSZH оболонці патч-корд відповідає пожежним нормам і може застосовуватися під час побудови ВОЛЗ у приміщеннях серверних і ЦОД. Довжина патч-корду: 3 метри. Діаметр кабелю: 3 мм. Волокно: SM (Singlemode). Оболонка: LSZH. Конектор: SC/SC. Тип полірування: UPC-UPC

      Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC SM simplex 3.00 LSZH 1м

      В наявності

      67,00 
      Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC SM simplex 3.00 LSZH 1 м. якісний кабель для з'єднання оптичних пристроїв. Кабель має одномодове волокно діаметром 3 міліметри, а завдяки LSZH оболонці патч-корд відповідає пожежним нормам і може застосовуватися під час побудови ВОЛЗ у приміщеннях серверних і ЦОД. Довжина патч-корду: 1 метр. Діаметр кабелю: 3 мм. Волокно: SM (Singlemode). Оболонка: LSZH. Конектор: SC/SC. Тип полірування: UPC-UPC

      Абонентська розетка/бокс LW FTTH, для 4xSC simplex/ LC duplex прохідна

      В наявності

      280,00 
      Оптична розетка/бокс настінна використовується для підключення робочого місця до оптичного кабелю. В корпус можна встановити адаптери SC або LC.

      Автоматичний зварювальний апарат DVP-740

      В наявності

      40000,00 
      Спосіб вирівнювання волокон: PAS. Типи волокон, що зварюються: одномодові, багатомодові. Довжина волокон, що зачищаються: 8-22 мм. Типи застосовуваних термоусаджувальних трубок: 20 мм, 40 мм і 60 мм. Коефіцієнт відбиття від зварного з'єднання: не менше 60 дБ

      Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль Step4Net SFPd-03-1550-WDM-SC

      В наявності

      290,00 
      Швидкість передачі даних: 1.25Gbps/1.063Gbps. Вбудована цифрова діагностика (DDM). Довжина хвилі передачі/прийому: 1310nm/1550nm. Потужність передавача, Pout: -10…-4 dBm. Чутливість приймача, Pin: -22 dBm. Максимальна відстань передачі даних: 3 км. Тип трансивера: FP laser. Тип ресивера: PIN photodetector. Тип роз'єму: SC Connector

      Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль Step4Net SFPd-03-1310-WDM-SC

      В наявності

      290,00 
      Швидкість передачі даних: 1.25Gbps/1.063Gbps. Вбудована цифрова діагностика (DDM). Довжина хвилі передачі/прийому: 1310nm/1550nm. Потужність передавача, Pout: -10…-4 dBm. Чутливість приймача, Pin: -22 dBm. Максимальна відстань передачі даних: 3 км. Тип трансивера: FP laser. Тип ресивера: PIN photodetector. Тип роз'єму: SC Connector

      Оптична патч-панель Crosver FOB 19/1-332-SC lite

      В наявності

      978,00 
      Кількість вводів кабелю: 4. Максимальний діаметр кабелю: 15 мм. Кількість встановлюваних адаптерів SC: 24. Тип касети: S332. Габаритні розміри з кріпильними кронштейнами: 483 x 210 x 44