Мережеве обладнання

Нове постачання мережевого обладнання Ruijie

Широкий вибір рішень для різних потреб

Ми отримали нову партію мережевого обладнання від провідного світового виробника Ruijie. До постачання увійшли три нові потужні моделі, які забезпечують швидку та стабільну передачу даних, а також надійне покриття для будь-яких потреб

Потужний MESH маршрутизатор RG-M32 для домашніх та бізнес-мереж

Модель RG-M32 – це MESH маршрутизатор, який забезпечує швидку та стабільну передачу даних, завдяки чотирьом вбудованим дводіапазонним антенам та восьми підсилювачів сигналу. Він підтримує стандарт WiFi 6, що дозволяє досягти швидкості передачі даних до 3200 Мбіт/с.

Маршрутизатор RG-M32 розроблений для використання в домашніх та бізнес-мережах. Завдяки чіпсету корпоративного рівня, забезпечує кращу стабільність під великим навантаженням та високу пропускну здатність, що дозволяє одночасно підключати до мережі безліч пристроїв: смартфони, ноутбуки, телевізори та інше.

Wi-Fi міст для створення надійних зв'язків RG-EST100-E

Модель RG-EST100-E – це комплект із двох Wi-Fi мостів, який дозволяє створювати надійні зв'язки між двома точками, розташованими на відстані до 500 м. Вони працюють на діапазоні 2.4ГГц, що дозволяє досягти швидкості передачі даних до 300 Мбіт/с. Має захищений водостійкий корпус з захистом IP55 та може працювати за температури від -30°C~60°C.

WiFi мости RG-EST100-E розроблені для коротких дистанцій PTP, використовуються для створення надійного зв'язку між двома об'єктами, забезпечення бездротового доступу до мережі в місцях, де немає можливості прокласти кабель та підключення віддалених пристроїв до мережі.

Вулична точка доступу для масштабованих мереж RG-RAP6202(G)

Модель RG-RAP6202(G) - це зовнішня всеспрямована точка доступу, яка працює за стандартом WiFi5. Вона забезпечує швидкість передачі даних до 400 Мбіт/с у діапазоні 2,4 Ггц і до 867 Мбіт/с у діапазоні 5 Ггц. А чотири вбудовані антени з високим коефіцієнтом посилення, забезпечують повне покриття з радіусом 100 метрів на 2,4 Ггц і 300 метрів на 5 Ггц.

Вулична точка RG-RAP6202(G) застосовується для створення масштабованих мереж у громадських місцях (парки, площі, торгові центри, і т.д.), забезпечення бездротового доступу до мережі в промислових зонах та підключення віддалених пристроїв до мережі.

Нове мережеве обладнання Ruijie

Нове постачання мережевого обладнання Ruijie - це відмінна можливість оновити вашу мережеву інфраструктуру і задовольнити всі вимоги клієнтів. Ось кілька переваг, які пропонують ці пристрої:

  • Швидка та стабільна передача даних

  • Надійне покриття для будь-яких потреб

  • Просте встановлення та налаштування

  • Безпека та конфіденційність

Якщо ви шукаєте мережеве обладнання, яке відповідає вашим потребам, зверніться до нас. Ми допоможемо вам вибрати оптимальне рішення для вашої мережі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *