Відображаються усі з 20 результатів

      Оптичний адаптер Cor-X AD-SC/PC simplex

      В наявності

      4,90 
      Оптичний адаптер AD-SC/PC призначені для з'єднання або підключення конекторів, встановлених на оптичних з'єднувальних та монтажних шнурах.

      Пігтейл OFP-FC/APC-1.5 м

      В наявності

      31,00 
      Пігтейл OFP-FC/APC-1,5 компонент для використання в оптоволоконних системах. Це відрізок оптичного волокна із захисною оболонкою діаметром 0,9 мм, який на одному кінці оснащений конектором FC, Тип конектора: FC. Тип полірування: APC. Внесені втрати: ≤0.20 дБ. Відтворюваність: ≤0.1 дБ. Зворотне відбиття: ≤-60 дБ. Тип і діаметр волокна: одномодове, 9/125мкм, відповідає ITU-T G.652.D (без водяного піку). Робоча температура: -40°С ~ +75°С. Довговічність: понад 1000 разів. Стандарт: Telcordia GR-326. Довжина: 1.5 м

      З'єднувач Cor-X FTTH MS-02

      Немає на складі

      75,00 
      З'єднувач Cor-X FTTH MS-02 - роз'єм для швидкого монтажу на кабель з одномодовим оптичним волокном Fast connector SC/UPC-FTTH-02 призначений для з'єднання оптичних кабелів типу FTTH (FinMark FTTHxxxx-SMxx і Step4Net FTTHxxxx-SMxx) без необхідності проведення зварювальних робіт. Для встановлення з'єднувача знадобиться тільки стрипер для оголення волокон, сколювач і стрипер для кабелю FTTH. Довжина становить 903 мм, ширина - 69 мм, а висота - 800 мм.

      Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-LC/UPC-3 м

      Немає на складі

      70,00 
      Patchcord OFPC-SC/UPC-LC/UPC-3 м являє собою симплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами SC і LC. Спосіб полірування конектора UPC

      Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-LC/UPC-1 м

      Немає на складі

      62,00 
      Patchcord OFPC-SC/UPC-LC/UPC-1 м являє собою симплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами SC і LC. Спосіб полірування конектора UPC

      Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/APC-SC/APC-1 м

      В наявності

      70,00 
      Patchcord OFPC-SC/APC-SC/APC-1 м являє собою симплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами SC

      Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-LC/UPC-LC/UPC-3 м duplex

      Немає на складі

      119,00 
      Patchcord OFPC-LC/UPC-LC/UPC-3 м duplex являє собою дуплексний відрізок кабелю заданої довжини та зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами LC. Роз'єм LC має розмір стандартного порту типу RJ і 1/2 розміру дуплексного роз'єму SC, що забезпечує високощільне розташування, роз'єм LC має фіксатор у стилі RJ (аналогічний фіксатору на модульних мідних вилках)

      Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-LC/UPC-LC/UPC-1 м duplex

      Немає на складі

      110,00 
      Patchcord OFPC-LC/UPC-LC/UPC-1 м duplex являє собою дуплексний відрізок кабелю заданої довжини та зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами LC. Роз'єм LC має розмір стандартного порту типу RJ і 1/2 розміру дуплексного роз'єму SC, що забезпечує високощільне розташування, роз'єм LC має фіксатор у стилі RJ (аналогічний фіксатору на модульних мідних вилках)

      Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2 м

      Немає на складі

      49,00 
      Patchcord OFPC-SC/UPC-SC/UPC-2 м являє собою симплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами SC. Спосіб полірування конектора UPC

      Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м

      Немає на складі

      52,00 
      Patchcord OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м являє собою симплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами SC. Спосіб полірування конектора UPC

      Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1 м

      Немає на складі

      43,00 
      Patchcord OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1 м являє собою симплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами SC. Спосіб полірування конектора UPC

      Пігтейл OFP-SC/UPC-1.5 м

      В наявності

      19,50 
      Pigtail OFP-SC/UPC-1.5 м - пігтейл являє собою симплексний відрізок оптичного волокна заданої довжини, покритий щільною або нещільною захисною оболонкою 0.9 мм, закінцьований з одного боку роз'ємом типу SC

      Роз'єм Fast connector SC/UPC -3mm для швидкого монтажу на кабель з одномодовим оптичним волокном

      Немає на складі

      29,00 
      Fast Connector SC/UPC-3.0 - роз'єм для швидкого монтажу на так званий «патчкордовий» оптичний кабель з одномодовим оптичним волокном та діаметром зовнішньої оболонки 3 мм, що використовується для прокладання всередині будівель під час будівництва мереж FTTH

      Оптичний адаптер Cor-X AD-SC/PC duplex

      Немає на складі

      22,00 
      Оптичний адаптер AD-SC/PC duplex для з'єднання або підключення конекторів, встановлених на оптичних з'єднувальних та монтажних шнурах. Призначений для з'єднання дуплексних оптичних шнурів

      Оптичний адаптер Cor-X AD-SC/APC duplex

      Немає на складі

      22,00 
      Оптичний адаптер AD-SC/APC duplex призначені для з'єднання або підключення конекторів, встановлених на оптичних з'єднувальних та монтажних шнурах. Адаптери для конекторів з кутовим поліруванням (APC) вимагають більш суворі допуски на розміри корпусу, особливо елементів фіксації конектора та його ключа

      Оптичний адаптер Cor-X AD-SC/APC simplex

      Немає на складі

      9,00 
      Оптичний адаптер AD-SC/APC призначені для з'єднання або підключення конекторів, встановлених на оптичних з'єднувальних та монтажних шнурах. Адаптери для конекторів з кутовим поліруванням (APC) вимагають більш суворі допуски на розміри корпусу, особливо елементів фіксації конектора та його ключа

      Оптичний адаптер Cor-X AD-LC/PC duplex

      Немає на складі

      31,00 
      Оптичний адаптер AD-LC/PC duplex для з'єднання або підключення конекторів, встановлених на оптичних з'єднувальних та монтажних шнурах.Призначений для з'єднання оптичних дуплексних шнурів

      Оптичний адаптер Cor-X AD-LC/PC типа LC simplex

      Немає на складі

      15,00 
      Оптичний адаптер AD-LC/PC призначені для з'єднання або підключення конекторів, встановлених на оптичних з'єднувальних та монтажних шнурах. Використовуються в патчпанелях оптичних кросів, активному обладнанні та вимірювальних приладах

      Оптичний адаптер Cor-X SC/SC SM Simplex

      Немає на складі

      25,00 
      Адаптер підходить для одномодових симплексних волоконно-оптичних кабелів. Тип конектора — SC-SC. Завдяки UPC методу шліфування наконечника забезпечується висока якість передачі сигналу

      Роз'єм Fast connector SC/UPC-FTTH-02 для швидкого монтажу на кабель з одномодовим оптичним волокном

      В наявності

      25,00 
      Разъем для быстрого монтажа на кабель с одномодовым оптическим волокном Fast connector SC/UPC-FTTH-02