Головна / FoxGate

    Показано 1–24 із 33

      SFP модуль Foxgate SFP 0.1-1SM-1310nm-20SC

      Немає на складі

      700,00 
      Модуль FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-20SC оптичний трансивер для використання в системах WDM (спектральне ущільнення каналів). Забезпечує передачу даних на дальність до 20 км з використанням одномодового волокна. Працює спільно в парі з модулем FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-20SC. Технологія: WDM. Тип: SFP модуль. Тип роз'єму: SC Connector. Тип оптоволокна: одномодове. Довжина хвилі передавання/приймання: 1550 нм/1310 нм. Живлення: +3.3 В. Відстань передавання даних: до 20 км. Робоча температура: 0°C ~ +70°C

      SFP модуль Foxgate SFP 0.1-1SM-1550nm-20SC

      Немає на складі

      589,00 
      Модуль FoxGate SFP 0.1-1SM-1550nm-20SC оптичний трансивер для використання в системах WDM (спектральне ущільнення каналів). Забезпечує передачу даних на дальність до 20 км з використанням одномодового волокна. Працює спільно в парі з модулем FoxGate SFP 0.1-1SM-1310nm-20SC. Технологія: WDM. Тип: SFP модуль. Тип роз'єму: SC Connector. Тип оптоволокна: одномодове. Довжина хвилі передавання/приймання: 1310 нм/1550 нм. Живлення: +3.3 В. Відстань передавання даних: до 20 км. Робоча температура: 0°C ~ +70°C

      Медіаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1550nm-20 км

      В наявності

      730,00 
      Медіаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1550nm-20 км - некерований гігабітний медіаконвертер із вбудованим оптичним модулем 1Gb під одномодове волокно, призначений для сполучення сегментів мережі на основі мідної крученої пари і сегментів, побудованих на оптоволоконному кабелі. Тип волокна: SM (Singlemode). Довжина хвилі: 1550 нм. Робоча дистанція: 20 км. Тип конектора: SC, RJ-45. Швидкість передавання даних: 10/100 Мбіт/с, 10/100/1000 Мбіт/с. Інтерфейси: 1000Base FX, 1Gbit Ethernet, RJ-45. Дуплексний режим: напів/повний дуплекс. Кабель: Cat5, Cat6. Чипсет Qualcom 8334. MTU: 1580. Підтримка проходження тегованих пакетів (IEEE 802.1Q). Підтримка PoE: Ні. Індикатори: живлення, швидкість передавання, статус інтерфейсів. Джерело живлення: AC ~220В (~175-260В) 50Hz; DC 5V 1A

      Медіаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1310nm-20 км

      В наявності

      730,00 
      Медіаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1310nm-20 км - некерований гігабітний медіаконвертер із вбудованим оптичним модулем 1Gb під одномодове волокно, призначений для сполучення сегментів мережі на основі мідної крученої пари і сегментів, побудованих на оптоволоконному кабелі. Тип волокна: SM (Singlemode). Довжина хвилі: 1310 нм. Робоча дистанція: 20 км. Тип конектора: SC, RJ-45. Швидкість передавання даних: 10/100 Мбіт/с, 10/100/1000 Мбіт/с. Інтерфейси: 1000Base FX, 1Gbit Ethernet, RJ-45. Дуплексний режим: напів/повний дуплекс. Кабель: Cat5, Cat6. Чипсет Qualcom 8334. MTU: 1580. Підтримка проходження тегованих пакетів (IEEE 802.1Q). Підтримка PoE: Ні. Індикатори: живлення, швидкість передавання, статус інтерфейсів. Джерело живлення: AC ~220В (~175-260В) 50Hz; DC 5V 1A

      PoE-комутатор FoxGate S6004G-G2-AI POE Watchdog 6-портовий некерований

      В наявності

      2450,00 
      PoE-комутатор FoxGate S6004G-G2-AI POE є високотехнологічним пристроєм, призначеним для забезпечення надійної та безпечної роботи вашої системи передавання даних. Тип комутатора: некерований L2 (комерційний). Керування: AI POE, AI VLAN, AI Extend, AI QoS. Порти Uplink: 2 x GE RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с. Порти доступу: POE: 1-4 x GE RJ-45 (802.3af/at PSE). POE бюджет: На порт ≤30Вт, на всі порти<60Вт. Дальність підключення по кручений парі: 100 м: downlink порти в режимі default, 250 м: dowlink порти в режимі AI Extend (швидкість 10 Мбіт/c), 100 м: uplink порти. Розмір таблиці MAC: 2 K. Буферна пам'ять: 1 М. Швидкість пересилання пакетів: 8.9 Mpps. Комутаційна здатність: 12 Гбіт/с. Грозозахист портів: 6 кВ. Живлення: DC: 48-57 В (у комплекті БЖ 53 В / 1,25 А). Споживання: 5 Вт

      PoE-комутатор FoxGate S6008-G2-AI POE Watchdog 8-портовий некерований

      В наявності

      2870,00 
      FoxGate S6008-G2-AI POE некерований комутатор із підтримкою Power over Ethernet (PoE) і функцією Watchdog. Порти доступу POE: 1-8 x FE RJ-45. POE живлення до 30 Вт на порт (IEEE802.3af/at), 120 Вт - на всі порти. UPLINK-порти: 2 x GE RJ-45 100/1000 Мбіт/с. Наявність функцій POE Watchdog, VLAN, CCTV, QoS. Грозозахист портів 6 кВ. Комплектний зовнішній блок живлення 56 В постійного струму 2.14 А. Оцинкований корпус

      PoE-комутатор FoxGate S6008-E2-AI POE Watchdog 8-портовий некерований

      В наявності

      2400,00 
      FoxGate S6008-E2-AI POE некерований комутатор із підтримкою Power over Ethernet (PoE) і функцією Watchdog. Порти доступу POE: 1-8 x FE RJ-45. POE живлення до 30 Вт на порт (IEEE802.3af/at), 120 Вт - на всі порти. UPLINK-порти: 2 x RJ-45 10/100 Мбіт/с. Наявність функцій POE Watchdog, VLAN, CCTV, QoS. Грозозахист портів 6 кВ. Комплектний зовнішній блок живлення 56 В постійного струму 2.14 А. Оцинкований корпус

      PoE-інжектор FoxGate PI102-A 802.3af/at гігабітний (30 Вт)

      Немає на складі

      850,00 
      FoxGate PI102-A гігабітний PoE-інжектор. Забезпечує подачу електроживлення і передачу сигналів Ethernet по одному кабелю (звитій парі) до віддалених пристроїв. За дальності під'єднання IP камер понад 100 м рекомендується використовувати мережевий мідний кабель. Конфігурація портів: 1 x GE RJ-45 + 1 x GE POE RJ-45. Електроживлення на вході: ~ 90 - 280 B, 50/60Гц. Напруга на виході: ~ 46-52 В. Стандарт: IEEE802.3af/at. Потужність PoE: ≤ 30 Вт. Середовище передавання: стандартний мережевий кабель Cat5/5e/6. Захист: широкий діапазон вхідних напруг, блискавкозахист, захист від статичної електрики і перешкод.

      PoE-комутатор FoxGate S6004-G1S1-I-AI POE Watchdog 6-портовий некерований

      В наявності

      2870,00 
      FoxGate S6004-G1S1-I-AI POE Watchdog промисловий некерований PoE-комутатор, здатний забезпечувати живлення через стандарти 802.3af/at. Робоча температура експлуатації -40°C ~ +75°C. Конфігурація портів 4 x FE PoE + GE: RJ-45 x 1 + SFP x 1. Підтримка спеціалізованих функцій VLAN, CCTV, POE Watchdog, PoE priority. Можливість встановлення на DIN-рейку. Можливість під'єднання резервного живлення. Вхідна напруга живлення 12-57 В від зовнішнього БЖ (не входить до комплекту постачання). Грозозахист портів 6 кВ. Оцинкований корпус

      PoE-комутатор FoxGate S6004-E2-AI POE Watchdog 6-портовий некерований

      В наявності

      1410,00 
      FoxGate S6004-E2-AI POE некерований комутатор із підтримкою Power over Ethernet (PoE) і функцією Watchdog. Порти доступу POE: 1-4 x FE RJ-45. POE живлення до 30 Вт на порт (IEEE802.3af/at), 60 Вт - на всі порти. UPLINK-порти: 2 x RJ-45 10/100 Мбіт/с. Наявність функцій POE Watchdog, VLAN, CCTV, QoS. Грозозахист портів 6 кВ. Комплектний зовнішній блок живлення 56 В постійного струму 1.2А. Оцинкований корпус

      PoE-комутатор FoxGate S6004G-CGS-I POE 8-портовий некерований

      В наявності

      7050,00 
      FoxGate S6004G-CGS-I POE індустріальний некерований комутатор. 4 Gb мідних PoE/HPOE Ethernet downlink порти 10/100/1000Mbps. 2 Gb мідних Ethernet uplink порти. 2 Gb оптичних SFP. У комплекті блок живлення 54В / 2.68 А. Алюмінієвий корпус без вентиляторів. Пасивне охолодження. Можливість монтажу на стіну або на DIN рейку. Споживання: 6 Вт

      PoE-комутатор FoxGate S6004-ES-I 6-портовий некерований

      В наявності

      4100,00 
      FoxGate S6004-ES-I некерований, промисловий PoE-комутатор, можливо встановлювати на вулиці в боксах із класом захисту IP54. 4 порти 10/100 Мбіт/с із підтримкою PoE. 2 порти 100 Мбіт/с (електричний і SFP) для під'єднання до відеореєстратора або зовнішньої мережі. Відповідність стандартам IEEE802.3 af/at. Відстань передавання портів Ethernet - до 150 м. Кожен PoE порт має кнопку Reset для перезапуску під'єднаного обладнання за живленням у разі збою. Підтримка IEEE802.3X, Auto MDI/MDIX. Алюмінієвий корпус. Відсутність вентиляторів. Захист від перенапруги до 6 кВ. Встановлення настільне або на DIN-рейку. У комплектацію входить блок живлення 54В / 1.1 А

      PoE-комутатор FoxGate S5808P-G2S CCTV 8-портовий некерований

      Немає на складі

      2640,00 
      PoE-комутатор FoxGate S5808P-G2S CCTV 8-портовий некерований для систем відеоспостереження. Вбудований блок живлення 130 Вт. 2 UPLINK порти: 2xRJ-45 10/100/1000 Мбіт/с. Грозозахист портів 2 кВ. Антистатичний і протиінтерференційний захист. Оцинкований корпус. Порти Uplink: 2 x GE RJ-45, 1 x GE SFP 10/100/1000 Мбіт/с. Порти доступу: POE: 1-8 x FE RJ-45 (802.3af/at PSE). POE бюджет: На порт ≤30 Вт, на всі порти <120 Вт. Живлення: AC 220 В (вбудований блок живлення 130 Вт / 52В 2.3A). Споживання: 10 Вт

      PoE-комутатор FoxGate S5808P-G2 CCTV гігабітний 8-портовий некерований

      В наявності

      1750,00 
      FoxGate S5808P-G2 CCTV це 8-портовий некерований PoE-комутатор для використання в системах відеоспостереження. Вбудований блок живлення 130 Вт. 2 UPLINK порти: 2xRJ-45 10/100/1000 Мбіт/с. Грозозахист портів 2 кВ. Антистатичний і протиінтерференційний захист. Оцинкований корпус. Порти Uplink: 2 x GE RJ-45 10/100/1000 Мбіт/с. Порти доступу: POE: 1-8 x FE RJ-45 (802.3af/at PSE). POE бюджет: На порт ≤30 Вт, на всі порти <120 Вт. Живлення: AC 220 В (вбудований блок живлення 130 Вт / 52В 2.3A)

      PoE-комутатор FoxGate S5808P-E2 (T) CCTV 8-портовий некерований

      В наявності

      1270,00 
      FoxGate S5808P-E2 (T) 8-портовий некерований PoE-комутатор для систем відеоспостереження. Порти доступу POE: 1-8 x FE RJ-45. POE живлення до 30 Вт на порт (IEEE802.3af/at). UPLINK-порти: 2xRJ-45 10/100 Мбіт/с. Наявність функцій VLAN і CCTV. Грозозахист портів 2 кВ. Оцинкований корпус. Вбудований БЖ AC 220 В (130 Вт / 52В 2.3A), POE бюджет до 120 Вт.

      Медіаконвертор FoxGate ECi-SFP1000-FE/GE-POE індустріальний з POE

      Немає на складі

      1680,00 
      Індустріальне виконання для роботи в широкому діапазоні температур -40°C ~ +85°C. Порти: 10/100/1000 Мбіт/с PoE та оптичний 1000 Мбіт/с SFP. Підтримка POE стандарту 802.3af/802.3at. Наявність колодки для під'єднання резервного живлення. Захист від перенапруги до 6 кВ. Різні варіанти встановлення (DIN-рейка, вертикальна або горизонтальна поверхня). Вбудований захист від флуду

      PoE-комутатор FoxGate S5804P-E2 CCTV 4-портовий некерований

      В наявності

      1080,00 
      FoxGate S5804P-E2 CCTV 4-портовий некерований PoE-комутатор для використання в системах відеоспостереження. Вбудований блок живлення 70 Вт. 2 UPLINK порти: 2xRJ-45 10/100 Мбіт/с. Грозозахист портів 2 кВ. Антистатичний і протиінтерференційний захист. Оцинкований корпус. Порти Uplink: 2 x FE RJ-45 10/100 Мбіт/с. Порти доступу: POE: 1-4 x FE RJ-45 (802.3af/at PSE). POE бюджет: На порт ≤ 30 Вт, на всі порти 60 Вт. Живлення: AC: 220 В (вбудований блок живлення 70 Вт / 52В 1.5A)

      Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-20LC

      Немає на складі

      995,00 
      Система діагностики: DDM. Довжина хвилі передачі: 1550 нм Довжина хвилі прийому: 1310 нм. Швидкість передачі: 1.25 Гб/сек. Напруга живлення: 3.3 В. Дальність зв'язку: 20 км. Тип оптичного роз'єму: LC

      Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1310nm-20LC

      Немає на складі

      995,00 
      Система діагностики: DDM. Довжина хвилі передачі: 1310 нм Довжина хвилі прийому: 1550 нм. Швидкість передачі: 1.25 Гб/сек. Напруга живлення: 3.3 В. Дальність зв'язку: 20 км. Тип оптичного роз'єму: LC

      Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-3LC

      Немає на складі

      570,00 
      Система діагностики: DDM. Довжина хвилі передачі: 1550 нм Довжина хвилі прийому: 1310 нм. Швидкість передачі: 1.25 Гб/сек. Напруга живлення: 3.3 В. Дальність зв'язку: 3 км. Тип оптичного роз'єму: LC

      Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1310nm-3LC

      Немає на складі

      570,00 
      Система діагностики: DDM. Довжина хвилі передачі: 1310 нм Довжина хвилі прийому: 1550 нм. Швидкість передачі: 1.25 Гб/сек. Напруга живлення: 3.3 В. Дальність зв'язку: 3 км. Тип оптичного роз'єму: LC

      Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-20SC

      Немає на складі

      1151,00 
      Система діагностики: DDM. Довжина хвилі передачі: 1550 нм Довжина хвилі прийому: 1310 нм. Швидкість передачі: 1.25 Гб/сек. Напруга живлення: 3.3 В. Дальність зв'язку: 20 км. Тип оптичного роз'єму: SC

      Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1310nm-20SC

      Немає на складі

      777,00 
      Система діагностики: DDM. Довжина хвилі передачі: 1310 нм Довжина хвилі прийому: 1550 нм. Швидкість передачі: 1.25 Гб/сек. Напруга живлення: 3.3 В. Дальність зв'язку: 20 км. Тип оптичного роз'єму: SC

      Медіаконвертер FoxGate EC-SFP1000-FE/GE-LFP

      В наявності

      730,00 
      Стандарти: IEEE 802.3z/AB, 10/100/1000Base-T, 100/1000Base-FX. Звита пара UTP, FTP: Cat.5e або Cat.6 до 100 м. Наявність функції LFT (Link Fault Pass Through). Швидкість передачі даних: 1000 Мбіт/с та 100 Мбіт/с в обидві сторони. Світлодіодні індикатори: TP Act, Fdx, 100, 1000, Power, FX Act